Erkek Kazak Modasında Öne Çıkan Trendler Neler?

Havaların soğumasıyla birlikte erkek giyimde, en çok tercih edilen ürünler içinde yer alan kazaklar birbirinden iddialı modelleri ve farklı renkleri ile karşımıza çıkıyor. Kazak, bir erkeğin dolabında geniş alternatifleri ile birlikte yer alması gereken bir ürün. Başta v yaka kazak ve polo kazak olmak üzere, triko kazak ve diğer alternatiflerde neler öne çıkıyor, kazak satın alırken nelere dikkat etmelisiniz bakalım.

Bu Yılın En Popüler Kazak Çeşitleri
Bu Yılın En Popüler Kazak Çeşitleri

Bu Yılın En Popüler Kazak Çeşitleri

Üst bedeni doğrudan sararak, soğuklara karşı göğüs bölgesi başta olmak üzere genel bir koruma sağlayan kazak, soğuk dönemlerin vazgeçilmezi. Erkek kazak modelleri içerdiği geniş alternatiflerle şık bir kombin için ihtiyacınız olan seçenek. Buna ek olarak harika bir şekilde gömlekle ve ceketle kombinlenebilmesi, hem spor hem de klasik giyim tarzına hitap eden detaylar barındırması kazakların popüler olma nedenlerinden. Triko konsepti başta olmak üzere, kazak çeşitleri günümüzde onlarca farklı alternatife sahip.

 

Slim fit kazaklar, vücut tipine güvenen erkeklerin tercihi olurken, regular fit triko kazak seçenekleri daha geniş bir kapsama alanına sahip. V yaka kazaklar giyim tarzına göre öne çıkarken, bisiklet yaka triko kazak modelleri de tercih edilmekte. Polo kazak, bato yaka kazak, boğazlı yaka kazak ve fermuarlı triko kazak başta olmak üzere sayabileceğimiz birçok farklı tür var. Burada en önemli konu ise, sizin tarzınıza en çok hangi seçeneğin hitap ettiği. Zira klasik kazak modellerine ek olarak, yünlü triko kazaklar, kapüşonlu triko kazaklar ve büyük beden modeller de öne çıkabiliyor.

Triko Kazak Nasıl Seçilir?
Triko Kazak Nasıl Seçilir?

Triko Kazak Nasıl Seçilir?

Triko, anlam olarak örme diyebileceğimiz bir kumaş türü ve kalitesi nedeniyle birçok kişinin tercihi konumunda. Örme kumaş, yani triko kazak modelleri her dönemde popüler. Bunn en önemli nedeni, hem soğuklara karşı ideal bir koruma sunması hem de tüm detaylarıyla şık bir konsept ifade etmesi. Kaliteli kumaş dendiğinde akla ilk gelen seçenek olan triko kazak modelleri, hem siyah ve beyaz gibi temel renklerde, hem de iddialı renklerde karşımıza çıkabiliyor. Triko kazak nasıl seçilir derseniz, ilk olarak kalıbı belirlemelisiniz. Slim ya da regular fit bu konudaki ilk seçenek. Bunun sonrasında v yaka, polo yaka ve diğer alternatiflere bakabilirsiniz. Son olarak, genel giyim tarzınızla nasıl bir bütünlük sağlandığı önemlidir. Gömlek, ceket ve diğer giyim ürünlerinizle renk, tarz olarak bütünlük sunan triko kazakları tercih edebilirsiniz.

 

Türkiye’de erkek giyimin öncü markası Kiğılı, triko kazak seçeneklerinde en popüler marka konumunda. Kiğılı erkek kazak modelleri  içinde geniş yer tutan triko kazak modelleri içinde v yaka kazak ve polo kazak başta olmak üzere birçok alternatif var. Hem kalıp hem de renk anlamında aradığınızı bulabileceğiniz Kiğılı’nın online satış sitesi üzerinden aradığınızı keşfedebilirsiniz.

Give a Comment