Labioplasti Nedir?

Genital alanda yaşanan sorunların giderilmesi ile ilgili olarak gerçekleştirilen labioplasti operasyonu aynı zamanda estetik bir işlemdir. Labioplasti operasyonu vajinanın dış ve iç dudaklarında yaşanan sorunların kısa sürede giderilmesi için gerçekleştirilmektedir. Kişinin yaşan kalitesini olumsuz etkileyen labioplasti aynı zamanda özellikle doğum sonrasında yaşanan sarkmanın da giderilmesinde gerçekleştirilir.

Labioplasti operasyonunun konusunda uzman ve deneyimli hekim tarafından gerçekleştirilmesi son derece önemlidir. Konusunda uzman ve deneyimli kişi tarafından gerçekleştirilecek olan işlemde aynı zamanda operasyon sırasında ihtiyaç duyulan tüm donanıma sahip olan bir alanda da işlemin yapılması gerekmektedir.

Labioplasti Ankara kentimizde Esra Çabuk Cömert muayenesinde gerçekleştirilmektedir. Estetik operasyonlar arasında yer alan labioplasti günümüzde sıklıkla tercih edilen bir uygulama olarak bilinmektedir.

Labioplasti Kimlere Uygulanabilir?

Labioplasti operasyonu genital alanda gerçekleştirilen estetik bir müdahaledir. Estetik operasyonlar arasında en sık tercih edilenler içinde yer alan operasyon aynı zamanda yaşanan sorunun da ortadan kalkmasına etki eder.

İç ve dış dudak alanında yaşanan büyüme ve sarkmanın giderilmesini sağlayan labioplasti operasyonu kişinin yaşam kalitesini de olumlu etkileyecek bir seçimdir. Günlük hayat içinde sorun yaşanmasına neden olan problemin ortadan kaldırılmasını sağlarken aynı zamanda ağrılı cinsel beraberlik sorunun da çözümlenmesini sağlamaktadır.

Labioplasti operasyonun yapılmasında öncelikle hekimin onayının alınması gerekmektedir. 18 yaş ve üzeri tüm kadınlar için labioplasti operasyonunda yararlanılabilir. Evli, bekâr olma durumu herhangi bir şekilde önem taşımamak ile beraber operasyon kızlık zarına da herhangi bir zarar vermemektedir. Bunun ile beraber kadının doğum yapmış olması ya da hiç doğum yapmamış olması da uygulama için belirlenen kriterler arasında yer almamaktadır.

Labioplasti operasyonunun gerçekleştirilmesi için hekim muayenesinin sonrasında hekimin operasyonun gerekliliğine onay vermesi gerekir. Hekim tarafından onay verilmesi sonrasında labioplasti çalışmasına yer açılabilir. Bu konuda uzman ve deneyim sahibi hekim desteğinin alınması da alınacak olan sonuç için önem taşır.

Labioplasti Operasyonu Ankara’da Nerede Yapılır?

Labioplasti vajinada iç ve dış dudak alanlarında yaşanan sorunun giderilmesinde etkilidir. Yaşam kalitesini olumsuz etkileyen sorunların giderilmesine destek olan operasyon aynı zamanda estetik olarak da istenen etkinin elde edilmesini de sağlamaktadır. Labioplasti vajinada yaşanan sarkmalarında giderilmesinde olumlu etki sunar. Özellikle doğum sonrasında kadınlarda görülen bu sorunların giderilmesinde sıklıkla tercih edilmektedir.

Labioplasti operasyonunun gerçekleştirilmesinde konusunda uzman ve deneyimli hekim desteğinin alınması son derece önemlidir. Labioplasti Ankara Ameliyatı Merkezde konusunda uzman ve deneyim sahibi olan Esra çabuk Cömert tarafından alınacak olan hizmet sonrasında operasyon ile ilgili tüm detaylarda öğrenilebilir.

Labioplasti operasyonu hakkında detaylı bilgileri almanın yanı sıra gerçekleştirilecek olan operasyon işlemi içinde merkezden destek alabilirsiniz. Hemen iletişim kurarak randevunuzu oluşturabilir ve yaşadığınız sorunun kısa sürede çözümlenmesi için gerekli olan işlemlere yer açabilirsiniz.

Sağlık Kanalı

Give a Comment