Mayo ve Sütyenlerde Öne Çıkan 2022 Trendleri Neler?

İç giyimin en önemli parçası olan sütyen, gün içinde konforlu hissetmek adına, seçim yaparken dikkat edilmesi gereken bir öğe. Sütyen seçiminde trendlere bakıldığında, kadınların konforlu bir deneyim elde etmesinin yanı sıra, aynı zamanda giyim tarzı ile uyumlu kesimler, renkler ve detaylar da ön plana çıkıyor. Sütyen dışında, plaj giyimin yıldızı olan mayolar da yaz aylarında çok araştırılan ürünler içinde. Denizde, havuzda ya da diğer alanlarda, keyifli bir şekilde zaman geçirmek ve bronzlaşmak için mayo seçimi, kadınlar adına önemli. Peki 2022 yazında, mayolarda ve iç giyim tarafında sütyende, ne gibi trendler ön planda olacak?

Mayolarda Hangi Modeller Trend?

Plaj giyimin yıldızı olan mayolar, yaz aylarının enerjisini harika bir şekilde yansıtan parçalar. Mayo seçiminde, vücut formuna göre seçim yapmanın yanı sıra, desenine göre ve kumaşına göre de inceleme yapmak önemli. Her anlamda sizi yansıtan, eksiksiz bir mayo konsepti için desen çok önemli. Desenine göre mayolara bakıldığında, hem gençlere hem de orta yaştakilere hitap eden birbirinden güzel modeller öne çıkıyor. Kimi zaman sade, kimi zaman ise çarpıcı bir görünüm sunan mayo modellerinde, zebra ve leopar desenli mayolar etkileyici ve egzotik yapısı ile ön planda. Baskılı mayo çeşitleri de, kadınlar için fark yaratan bir deneyim sunuyor. Kadın mayo modellerinde, LYCRA kumaş formu hızlı kuruması ve esnek olması nedeniyle, denizde ve havuzda her kulaçta konforlu hissetmeyi sağlıyor. Tarz olarak bakıldığında ise vintage konsepti, 2022 yılında bir adım önde.

Braletler Sütyen Modellerinde Ön Planda

Kadın sütyen modellerinde son yılların en popüler parçalarından biri bralet. Konforlu, yenilikçi ve cesur bir görünüme sahip olması ile öne çıkan bralet modelleri, eşsiz tarzı ile birçok kişinin tercihi. Bralet modelleri içinde, destekli ya da desteksiz yapısına göre, kesim tarzına ve diğer özelliklerine göre farklı seçenekler de öne çıkabiliyor. Sadece bir iç giyim ürünü değil, aynı zamanda bir dış giyim ürünü olarak da tercih edilen braletlerde en çok tercih edilen model, dantelli bralet. Dantel işleme detayları ile göz alıcı bir tarz sunan dantelli bralet modelleri tasarımı ile etkileyici. Destek formuna göre bralet modellerine bakıldığında ise, desteksiz braletler dolgusuz yapıları ile öne çıkarken, kuplu ve askılı braletler de farklı ihtiyaçlara hitap eden yönleri ile ön plana çıkıyor.

 

İç giyimin en önemli parçası olan sütyenlerde, bralet konsepti özellikle gençler tarafından çok ilgi görüyor. Bralet ve diğer sütyen modellerinin yanında, plaj giyim konusunda mayo modelleri de çok tercih ediliyor. Bralet ve mayo satın alırken, Suwen güvencesi ile en iyi ürünleri keşfedebilir ve Suwen online giyim mağazasına özel indirimlerle ürünlere sahip olabilirsiniz.

Sağlık Kanalı

Give a Comment