Yusuf Şenli Tiktok Fenomeni Kimdir?

Son zamanlarda adının çok bir şekilde duyulup başarıları ve içerikleriyle insanları kendine çekip dikkatleri üstüne çekmeyi başaran isim Yusuf Şenli’dir. Peki, Yusuf Şenli kimdir? Başta tiktok olmak üzere birçok mecrada etkin bir şekilde kullanımını sürdüren Yusuf, sosyal medya fenomenidir.

Yusuf Şenli Kaç Yaşındadır?

Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Yusuf Şenli hakkında bilinmek istenen birçok husus mevcuttur. Bunlardan birisi de yakışıklı fenomenin yaşı olmaktadır. Peki, Yusuf Şenli kaç yaşındadır? Yusuf Şenli 13 Nisan 1999 yılında dünyaya gelmiştir. Dolayısıyla sene itibari ile 22 yaşındadır.

Yusuf Şenli Aslen Nereli?

Yusuf Şenli hakkında hayran kitlesinin merak ettiği bir ton şey bulunmaktadır. Bunlardan birisi onun memleketi olmaktadır. Peki, Yusuf Şenli aslen nereli? Eskişehir’de yaşamını sürdürmekte olan Yusuf Şenlinin doğma büyüme Eskişehirli olduğu bilinmektedir. Dolayısıyla o aslen Eskişehirli’dir.

Yusuf Şenli
Yusuf Şenli

Yusuf Şenli Burcu

Her şeyin merak edildiği gibi ünlü ismin burcu da hayran kitlesi tarafından merak edilen konular arasında baş çekmektedir. Yusuf Şenli burcu 13 Nisan’da doğmuş olduğundan dolayı Koçtur.

Yusuf Şenli Boyu ve Kilosu

Hayran kitlesinin merak ettiği birçok şey bulunmaktadır. Birçoğunu hayran kitlesi kendi izlenimleriyle yola çıkarak bulabilirken birçoğunu bulmakta zorluk çekerler. Mesela Yusuf Şenli boyu ve kilosu bakımından çokça merak edilmektedir. Ancak hayranları için bunun kesin bir tahminini yapmak imkansızdır. Yusuf Şenli’nin boyu 170’dir ve kilosu da 57’dir.

Yusuf Şenli Sevgilisi Var Mı?

Yusuf Şenli ile merak edilen şeylerden birisi de onun özel hayatıdır. Takipçileri Yusuf Şenli sevgilisi var mı sorusuyla sürekli araştırmalar yapmaktadırlar. Ve evet Yusuf Şenli’nin sevgilisi vardır. Yusuf Şenli Tiktok platfromunun popüler içerik üreticilerinden olan fenomen isim “uzunmakarna” kullanıcı isimli Özgür Balakar ile aşk yaşamaya başlayan Şenli aşklarını instagram hesaplarından duyurdular. Takipçileri tarafından tam not alan hatta çiftin uyumları sıkça konuşulan konular arasına girdi. Dahası çiftin adına fan sayfası açan takipçileri bile var.

Uzunmakarna Kimdir?

Sadece Tiktok’taki içerikleri ile değil aynı zamanda güzelliği ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran fenomen isim, hayranlar tarafından merak uyandırmaktadır. Peki, uzunmakarna kimdir? Uzunmakarna Yusuf Şenli’nin kız arkadaşı olan fenomendir.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

@yusufsenli’in paylaştığı bir gönderi

Yusuf Şenli İnstagram

Sadece Yusuf Şenli Tiktok’tan değil diğer mecralarda da varlığını sürdüren Yusuf Şenli İnstagram hesabına da sahiptir. İnstagramda 680 bin takipçisi olan Yusuf Şenli sadece 70 kişiyi takip etmekle yetinmektedir. Ünlü fenomenin sadece 23 tane gönderisi bulunurken öne çıkarılmış hiçbir hikayesi bulunmamaktadır. Paylaştığı fotoğraflar ise farklı şeyler değil de sadece kendi fotoğraflarından oluşmaktadır. İnstagram kullanıcı adı olarak “yusufsenli” kullanıcı adını kullanmaktadır.

Yusuf Şenli Youtube

Sadece İnstagram ve Tiktok’ta değil dahası birçok uygulamada da yer alan Yusuf Şenli Youtube kanalına da sahiptir. Vlog tarzında videoları ile izlenen ve sevilerek takip edilen Yusuf Şenli’nin bu mecrada 101b abonesi bulunmaktadır. İçerikleri genelde eğlenceli ve insanların dikkatini çekebilir içerikler olduğundan dolayı takipçi sayısı da her geçen gün artmaktadır.

Yusuf Şenli Twitter

Sadece birkaç mecrada değil her mecrada aktif olduğunu söylerken gayet ciddiydik. Yusuf Şenli Twitter hesabına da sahiptir. Hatta twitter fenomeni denilebilecek kadar yüksek takipçi sayısına sahip olduğunu söylemek de mümkündür. Aralık 2019’da Twitter hesabı açan Yusuf Şenli kısa sürede büyük bir takipçi kitlesi edinmiştir. 42B kişi tarafından takip edilen Yusuf Şenli yalnızca 0 kişiyi takip etmektedir. Devamlı olarak tweet atan fenomenin takipçi sayısı da her geçen gün artmakta.

Yusuf Şenli Tiktok

Tiktok mecrasında fazlasıyla üne sahip olan Yusuf Şenli bu konuda oldukça fazla beceriye sahiptir. Gerek yaptığı dans videoları gerekse manzara çekimleriyle gündeme gelen Yusuf Şenli hayran kitlesi tarafından fazlasıyla sevilerek takip edilmektedir. Yusuf Şenli Tiktok hesabında 2.1 milyon takipçiye sahiptir. Ancak yalnızca 391 kişiyi takip etmektedir. Kişiler tarafından sevilen Yusuf Şenli 128 milyon beğeniye sahiptir. Bu beğeni sayısını gittikçe yükselten fenomen bu yolda azimli bir duruş sergilemektedir. Tiktok kullanıcı adı olarak “yusufsenli” kullanıcı adını kullanmaktadır.

Yusuf Şenli Asıl Mesleği

Tiktok fenomeni olan Yusuf Şenli çok büyük bir hayran kitlesine sahiptir. Yusuf Şenli asıl mesleği hayranları tarafından oldukça merak edilen bir konudur. Lise eğitiminden sonra okulu bırakan Yusuf Şenli, daha sonra bayan kuaförlüğü mesleğine devam etmiş ve bu alanda yoğunlaşmaya başlamış. İlk olarak Instagram’da takipçi sayısını büyütmeye çalışan Şenli, ardından Tiktok’a da videolar yüklemeye başladı. Kısa sürede on binlerce kişi tarafından takip edilmeye başlanan Yusuf Şenli şimdilerde ise yüzbinlerce kişi tarafından takip ediliyor.

Yusuf Şenli Bıçaklandı Mı?

Son zamanlarda tüm mecralarda görmeye başladığımız isimlerden olan Yusuf Şenli bıçaklandı mı sorusu hayranları tarafından büyük merak uyandırmaktadır. Yaşadığı bir talihsizlik sonucu 3 yerinden bıçaklanan Yusuf Şenli o sırada krize girdiğini ve üstüne bir de kalp masajı yapıldığını söylüyor. Yusuf’a göre eğer saldıranlar daha ölümcül davransaydı o sırada ölebilirdi.

Yusuf Şenli ve Uzunmakarna Ayrıldı Mı?

İsimleri beraber anılan fenomenler birçok yerde beraber bulunarak güzel bir ilişki yarattıklarını insanlara göstermişti. Ancak Yusuf Şenli’nin hayranları işin peşini bırakmayıp araştırmaya devam etmişlerdir. Bu araştırmalar ve Yusuf’a bu konuda yapılan baskılar şu soruyu sormaya doğurmuştur. Yusuf Şenli ve Uzunmakarna ayrıldı mı? yapılan açıklamalar ve beraberinde İnstagram hesabında yaptığı soru cevap etkinliğinde soruyu cevaplamaya hazır olan Yusuf Şenli ayrıldıklarını duyurdu.

Ayrılıkları kavgayla bitmeyen çift beraber anlaşamadıklarını öne sürdü. Kamera karşısında ne kadar iyi ve anlaşıyor gibi de dursalar aslında sürekli kavga ettiklerini ve bu yüzden bu işin yürümediğini dile getirdiler. Arkadaş bir şekilde ayrılmaya karar veren çift birbirlerine düşman değil.

Ece Ronay Kimdir?

 

Give a Comment