Çağla Öz kimdir? Ne İş Yapıyor?

İnstagram platformunda üretmiş olduğu eşsiz içerikleri ile kısa sürede yükselişe geçen ve fenomen hale gelen Çağla Öz,  Luxury adlı işletmesi ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Başarılı sosyal medya fenomeni güzel 11 Haziran 1999 tarihinde dünyaya gelmiştir.  Aslen Selanik göçmeni olan başarılı fenomen isim yaşamına şuan İstanbul’da devam etmektedir.  Beykent Üniversitesinde İşletme alanında eğitim alan başarılı isim aynı zamanda Nişantaşı Üniversitesinde Moda Tasarım bölümünde de eğitim görmüştür.  Luxury markasını genç yaşta kurarak iş dünyasına adım atan Çağla Öz, yurtdışından getirdiği ürünlerin Türkiye’de üretimini sağlamaktadır.  Daha çok spor giyim üzerine üretim yapan Çağla Öz, kısa zamanda paylaşımları ile yükselişe geçmiştir. Çağla Öz kimdir detaylıca inceleyelim.

Çağla Öz kimdir?
Çağla Öz kimdir?

Çağla Öz kaç yaşında?

11 Haziran 1999 tarihinde dünyaya gelen genç girişimci Çağla Öz 25 yaşındadır.

Çağla Öz aslen nereli?

Aslen Selanik göçmeni olan başarılı fenomen isim yaşamına şuan İstanbul’da devam etmektedir.

Çağla Öz boyu ve kilosu?

Çağla Öz,  Luxury adlı işletmesi ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Fiziği ile beğenilen Öz 1.74 boyunda 52 kilodur.

Çağla Öz mesleği ne?

Beykent Üniversitesinde İşletme alanında eğitim alan başarılı isim aynı zamanda Nişantaşı Üniversitesinde Moda Tasarım bölümünde de eğitim görmüştür. Başarılı genç girişimci Çağla Öz 18 yaşında Luxury adlı markasını kurmuştur.

Çağla Öz nasıl fenomen oldu?

Luxury markasını genç yaşta kurarak iş dünyasına adım atan Çağla Öz, yurtdışından getirdiği ürünlerin Türkiye’de üretimini sağlamaktadır. Başarıları ile kısa zamanda sosyal medya dünyasında da yükselişe geçmiştir.

Çağla Öz evlendi mi?

Genç girişimciler arasında yerini alan Öz, evli değildir. Başarılı sosyal medya fenomeni ismin hayatında birisinin yer alıp almadığı da ne yazık ki bilinmemektedir.

Çağla Öz İnstagram

Başarılı kariyerinin yanı sıra güzelliği ile de bir hayli sevilen Çağla Öz, sosyal medya dünyasında aktif olarak takip etmekte ve kullanmaktadır. Başarılı genç girişimci Çağla Öz, Instagram platformunda 69 gönderi ile 78.6B takipçiyi ulaşmıştır. Çağla Öz Kimdir yazımızın sonuna geldik. Bir başka yazımızda görüşmek üzere.

Instagram  Adresi: https://www.instagram.com/cag1aoz/

https://saglikkanali.com/magazin/

 

Give a Comment