Oğuz Bay Kimdir? Kaç Yaşındadır?

İnternetin hayatımıza girdiği günden beri, yeni isimler fenomen olmaktadır. Sosyal medya platformlarında paylaşım yaparak başarılı olan isimlerden biri de Oğuz Bay’dır. Oğuz Bay, ikiz kardeşi ile birlikte sosyal medya platformlarına içerik üreterek tanınmaya başlamıştır. Kısa sürede büyük kitleye erişen ikili, günümüzde en sevilen isimler arasında yer almaktadır.

Oğuz Bay Kaç Yaşında?

Oğuz Bay, Uğur adındaki ikiz kardeşi ile birlikte eğlenceli videolar çekmektedir. İkizler, 1997 yılında dünyaya gelmiştir. İkili 2021 yılı itibari ile 24 yaşındadır.

Oğuz Bay Burcu Ne?

Oğuz Bay, Duygu Aycan ile birlikte çektiği bir videoda, Kova burcu erkeği olduğunu dile getirmiştir. Sosyal medyadaki tavırlarına bakıldığı zaman tam bir kova burcu insanı olduğu kolay bir şekilde anlaşılabilmektedir.

Oğuz Bay Tam Adı Ne?

Sosyal medya platformlarında “İkizler” ya da “Oğuz Bay” olarak bilinen fenomen, isim ve soy ismini kısaltarak kullanmaktadır. Oğuz Bay’ın tam adı, Oğuzcan Bayraktar olmaktadır. Ancak milyonlarca insan sevilen ismi Oğuz Bay olarak tanıdığı için sosyal medya hesapları da dâhil olmak üzere Bay soyadını kullanmaktadır.

Oğuz Bay Kardeşi
Oğuz Bay Kardeşi

Oğuz Bay Kardeşi

Oğuz Bay, sosyal medya hesaplarını ikizi olan Uğur Bay ile ortak bir şekilde kullanmaktadır. Uğur ve Oğuz kardeşlerin ismi hiçbir zaman ayrı olmamaktadır. Sosyal medyaya birlikte adım atan ikili, iyi ve emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Oğuz Bay Boyu Ve Kilosu

Oğuz Bay hayranları, sevilen isim ile ilgili her detayı öğrenmek için araştırmalar yapmaktadır. Oğuz Bay boyu başta olmak üzere fenomenin fiziksel özellikleri dahi araştırma konusu olmuştur. Oğuz Bay 170 cm boyundadır. Ağırlığı ise 55 kg olmaktadır.

Oğuz Bay Sevgilisi

Sosyal medya fenomeni Oğuz Bay hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de Oğuz Bay sevgilisi olmaktadır. Oğuz Bay, bir süredir Duygu Aycan ile aşk yaşamaktadır. Oğuz Bay’ı severek takip eden bireyler, ikiliyi birbirine çok yakıştırmaktadır. Beraber videolar çeken, sosyal medya paylaşımları yapan çift, çektikleri bir videoda ilişkilerinin nasıl ilerlediğinden bahsetmiş ve takipçilerden gelen soruları cevaplamıştır. Videoda bahsedilene göre, Duygu Aycan Oğuz’u sürekli kıskanırmış, aralarında çok kavga olmazmış ama tartışırlarsa Oğuz hemen gönül alırmış ve birbirleriyle zaman geçirmekten çok hoşlanırlarmış. Pek çok insanın ideal ilişki olarak tabir ettiği Duygu Oğuz çifti, sosyal medyanın en sevilen çiftleri arasında gösterilmektedir.

Oğuz Bay Ve Uğur Bay Küstü Mü?

Oğuz Bay ve ikiz kardeşi Uğur Bay, uzun bir süre boyunca birbirleriyle paylaşım yapmamıştır. Bu durum, takipçileri arasında “Acaba küsler mi?” sorularının oluşmasına neden olmuştur. Uğur Bay, kardeşi ile birlikte video çekmeyi bıraktıktan sonra, beraber yönettikleri Youtube kanalında bir boşluk oluşmuştur. Yakın bir zamanda ise ikizler, Youtube kanallarına “Neden Küstük?” adlı bir video yükleyerek yaşanan olayları takipçileri ile paylaşmıştır.

Videoda Oğuz ve Uğur Bayi bazı konularda çok fazla fikir ayrılığı yaşadıklarını ve bu nedenle birbirlerinden uzaklaştıklarını ifade etmişlerdir. İki kardeş bu nedenle konuşmayı bırakmıştır. Yakın bir tarihte çekilen videoda, kardeşiyle konuşmadığı süre boyunca zor zamanlar yaşadığını ve ikizi olmadan kendini çok yalnız hissettiğini dile getiren Oğuz Bay, gözyaşlarına hâkim olamamıştır. Ancak bu birleşme, hem ikili için hem de Oğuz ve Uğur Bay kardeşleri sevenler için oldukça iyi olmuştur.

Oğuz Bay Tiktok Hesabı
Oğuz Bay Tiktok Hesabı

Oğuz Bay Tiktok Hesabı

Oğuz Bay, Tiktok platformundaki macerasına ikiz kardeşi ile başlamıştır. Oğuz ve Uğur Bay tarafından yönetilen ortak hesabın adı “ikizlerbay” olmaktadır. Toplamda 2.2 milyon kullanıcı tarafından takip edilen hesap, eğlenceli içerikler ile doludur. Kimi zaman ikizlerin beraber olduğu videolar paylaşılmakta, kimi zaman ise Oğuz Bay sevgilisiyle birlikte videolar paylaşmaktadır. Bu hesapta paylaşılan videoların hepsinde Uğur Bay bulunmamaktadır.

Oğuz Bay Tiktok platformuna özel bir program da yapmaktadır. Oğuz Bay, Tiktok fenomenleri arasında yaşanan gerginlikler ve anlaşmazlıkların açığa çıkartılması için “Tiktok Masası” isimli bir program düzenlemektedir. Bu programa ait olan kısa kesitler Tiktok hesabında yayınlanmakta, videonun tüm hali ise Youtube kanalından paylaşılmaktadır. Bugüne kadar Ece Ronay, Onur Elmas, Aslı Güler gibi sevilen isimler de konuk edilmiştir.

Oğuz Bay Instagram Hesabı

Oğuz Bay, çoğu sosyal medya hesabını ikizi ile ortak kullansa da, ikizlerin Instagram hesapları farklıdır. Oğuz Bay, aktif olarak Instagram kullanmaktadır. Güncel olarak 300 bini aşkın kullanıcı tarafından takip edilen Oğuz Bay, bu mecrada “oguzbay8o” kullanıcı adını kullanmaktadır. Renkli bir Instagram hesabına sahip olan Bay, genellikle sevgilisi ve ikiz kardeşi ile fotoğraf paylaşmaktadır. Oğuz Bay, 2018 yılından beri aynı hesabı kullanmaktadır. Bu süre zarfı içerisinde saç rengini birçok defa değiştirmiş ve dövme yaptırmıştır. Oğuz Bay’ın yaptığı imaj değişiklikleri, her seferinde sevenlerinden tam not almıştır.

Oğuz Bay Youtube Hesabı

Oğuz Bay, Uğur Bay ile birlikte Youtube kanalı açmıştır. İkilinin 2017 yılında “İKİZLER” adıyla açtığı Youtube kanalı oldukça başarılı olmuştur. İkizlerin bir dönem küs kalmasından dolayı, video yüklemesi yapılmamış olsa da, son zamanlarda yaptıkları “Tiktok Masası” içeriği ile birlikte kaybettikleri takipçileri fazlasıyla geri kazanmışlardır. Tiktok masası içeriğinin yanı sıra, kanallarında pek çok farklı video bulunmaktadır.

Oğuz ve Uğur Bay, kanallarında en çok eğlence içerikli videolar paylaşmaktadır. Ayrıca vlog, challenge, oyun, şaka, soru cevap, intikam, ucuz vs pahalı, açıklama gibi sayısız içerik bulunmaktadır. Hayran kitlelerinin büyük bir bölümü Uğur ve Oğuz Bay’ı Youtube üzerinden takip etmektedir. İkizler kanalında paylaşılan videoların toplam izlenme sayısı 205 milyonun üzerindedir. Üstelik kanala her gün düzenli olarak video yüklenmektedir. 

Cemre Solmaz Kimdir? Asıl Mesleği Nedir? adlı yazımızı da okumanızı öneririz.

Give a Comment