Özgür Balakar Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor?

“Özgür Balakar kaç yaşında, ne iş yapıyor” sorusu TikTok platformuyla birlikte ön plana çıkmaya başlamıştır. Pop müziğin ünlü isimlerinden Demet Akalın’ın kızı Hira Kurt, TikTok fenomeni Özgür Balakar’a canlı yayından 7 bin TL göndermişti. Bu parayı Hira Kurt, Demet Akalın’ın kredi kartından göndermişti. Bahsettiğimiz olay sonrasında Uzun Makarna yani Özgür Balakar çok merak edilmeye başlandı.

“Uzun Makarna Özgür Balakar Kaç Yaşında ve Kimdir?” sorusunu kısaca şöyle açıklayabiliriz:

  • Doğum Tarihi: 10 Haziran 1998
  • Gerçek Adı: Özgür Balakar
  • Kilosu: 43 Kg
  • Boyu: 1.64 cm
  • Nerede doğdu: Kocaeli
  • Mesleği: Fenomen, manken
  • Eğitimi: İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi’nde öğrenci

En çok merak edilen soruların başında Özgür Balakar kaç yaşında sorusu gelmekteydi. Balakar 1998 yılında yılında doğmuş olup 2022 yılı itibari ile 24 yaşındadır.

Özgür Balakar Kaç Yaşında?
Özgür Balakar Kaç Yaşında?

Uzun Makarna Kimdir?

“Uzun Makarna kimdir” sorusuna; Türk fenomen, manken ve TikToker şeklinde cevap verebiliriz. Özgür Balakar; YouTube, İnstagram ve TikTok platformları üzerinden paylaştıklarıyla dikkat çekiyor. Paylaştığı videolar sayesinde çok kısa zamanda ünlü oldu. Özgür Balakar, Kocaeli’nde 10 Haziran 1998’de dünyaya gözlerini açtı. Uzun Makarna lise eğitiminden sonra İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi’ne başladı. TikTok fenomeni aslen Sakaryalıdır. Özgür Balakar; 3 kardeştir. Bir ablası ve abisi vardır.

Uzun Makarna sosyal medya platformları üzerinden paylaştığı videolarla dikkat çekmektedir. Son dönemde adından çok söz ettiren bir isim olduğunu söyleyebiliriz. Uzun Makarna aynı zamanda güzelliğiyle de çok öne çıkıyor. Hem Instagram hem de YouTube üzerinden ciddi kitleye sahip olmuştur. Meslek olarak Uzun Makarna, mankenlik ve modellikte yapmaktadır. Ayrıca sosyal medya platformları üzerinden paylaştığı videolarla gündeme gelmeyi başarmıştır.

Özgür Balakar Nerede Yaşıyor?

“Özgür Balakar nerede yaşıyor” konusunu İstanbul olarak yanıtlayabiliriz. Özgür Balakar en çok pembe rengi sevmektedir. Bekar olan Balakar, Haziran 2020 verileri kapsamında TikTok platformunda 2 milyona yakın takipçi kazanmıştır. Özgür Balakar, TikTok platformunda ön plana çıkan fenomenlerin başında geliyor. Ayrıca sosyal medya platformlarında Justin Bieber’in de markajına girmiştir.

Özgür Balakar aynı zamanda ifşa haberleriyle de devamlı gündemdedir. O haberlerden birisi de Özgür Balakar’ın bir barda fenomen Doğanay Oğuz’la samimi görüntülenmesidir. Yalnız görüntülerdeki Doğanay Oğuz’un yanındaki kızın Balakar olup olmadığı tam belli değildir. Özgür Balakar, hamilelik konusuyla da gündeme çok gelmiştir. Ünlü TikTok fenomeni o konu hakkında da konuşarak hamile olmadığını dile getirmiştir.

Özgür Balakar Aylık Ne Kadar Kazanıyor?

“Özgür Balakar aylık ne kadar kazanıyor” sorusu da ünlü fenomenle ilgili diğer merak edilen bir soru olmuştur. TikTok platformunda Uzun Makarna olarak boy gösteren Özgür Balakar’ın kazancıda çok merak ediliyor. Özellikle ünlü fenomene takipçileri devamlı ne kadar kazandığını sormaktadır. Fakat Balakar bu soruyu her zaman yanıtsız bırakmıştır.

Uzun Makarna, göz rengiyle de çok dikkat çekiyor. Mavi lens kullanan Uzun Makarna’nın asıl göz renginin kahverengi olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca Özgür Balakar’ın ikizi olup olmadığı da çok merak edilmektedir. TikTok’ta Balakar’a benzer kişilerin olması sebebiyle, onun da ikizinin olduğu sanılmaktadır. Ancak Özgür Balakar’ın ikizi yoktur.

Özgür Balakar Hakkında Bilinmeyenler

“Özgür Balakar kimdir” sorusunun kapsamında insanlar pek çok soruyu merak etmektedir. İşte Balakar’a dair tüm bilinmeyenler:

Balakar’ın en sevmediği karakter, buluşmaya erken gelmeyenler. Aynı zamanda Balakar verilen sözleri tutmayan insanlardan da çok nefret ediyor. Söz verip de yapmayan insanların yanında kendini önemsiz gördüğünü belirtmiştir. Balakar gitar çalmayı çok sevdiğini belirtmiştir. Kimse yokken dans etmeye de bayıldığını dile getirmiştir. Açık saç rengiyle tanınan Özgür Balakar, koyu renge saçını boyamayı düşünmüyor. Daha önce bu konuyla ilgili bir deneyiminden bahsetmiştir. Saçını daha önce pembe renge boyadığını fakat ailesinin çok tepki verdiğini söylemiştir.

Saçındaki pembeleri gidermek içinde koyu renk boya kullanmıştır. Kuaför Balakar’ın saçını çok siyah yapmıştır. Bu durum ünlü fenomenin hayatında yaşadığı en zor dönemmiş. Balakar markete gittiğinde en çok makarna almaktadır. Makarnayı çok sevdiği için platformda “Uzun Makarna” lakabını kullanmıştır.

Özgür Balakar aynı zamanda Demet Akalın’ın kızının kendisine 7 bin TL göndermesiyle ilgili de konuştu. Hira Kurt’un gönderdiği 7 bin TL’den hediyelerden Demet Akalın’ın haberi olduğunu sandığını belirtti. Özgür Balakar, YouTube kanalını 1 Haziran 2015’te açmıştır. Özgür Balakar TikTok’ta olduğu kadar YouTube üzerinde abone sayısıyla da dikkat çekiyor.

Özgür Balakar kaç yaşında, kimdir ve neler yapıyor sorularına vereceğimiz cevaplar bu kadar. Yeni gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Give a Comment