Kadınlar İçin Saç Örgü Modelleri

Tarzlarımızın ve farklılıklarımızın en kolay dışa vurumu olan saçlarımızın kullanımı konusunda Bonitam.com ekibi olarak size bir kaç hayat kurtarıcı tüyo vermeye geldik.

En iyi kadın sitesi Bonitam editörleri olarak bizler de biliyoruz ki saçlarımız her zaman istediğimiz şekle giremeyebiliyor işte böyle zamanlarda saçlarımızı ve bizi görüntümüz konusunda  rahatlatacak bir yol var; Örgüler.

Hepimiz biliyoruz ki saçlarımız, auramız en doğru şekilde  yansıtmamızın başında gelir. Son zamanların en popüler saç örgü modelleri ile tarzınıza uygun farklı modelleri sizler için Bonitam kadın sitesi olarak bir araya getirdik.

Saç örgü modellerine geçiş yapmadan önce sizler için Bonitam’da saç bakımları hakkında hazırladığımız içeriği okumanızı ve saçlarınızı  örgüye hazır hale getirmeyi şiddetle tavsiye ediyoruz! Hazırsanız sizlere gününüzü kurtaracak pratik saç örgü modellerinden en iyi kadın sitesi olarak bahsedeceğiz.

En Çok Tercih Edilen: Fransız Saç Örgü Modelleri

Bonitam kadın sitesi olarak saç örgü modelleri listemizin ilk sıralarında yer alan Fransız saç örgü modelleri ile başlıyoruz. Biliyorsunuz ki Fransız saç örgü modelleri bu sezonun en sevilen saç örgü modelleri arasında. Klasik saç örgü modellerinden çok farklı olan bu örgü modeli ile alışılmışın dışında hava kattığından eminiz! Fransız örgü modelinin yapımının kolaylığı ve ortaya çıkan saç modeli ile gireceğin her ortamda gözler senin üzerinde.

Mısır Saç Örgü Modelleri
Mısır Saç Örgü Modelleri

Sevenler için: Mısır Saç Örgü Modelleri

Bonitam editörleri olarak kolay kolay bozulmayan saç örgüleri arasında mısır saç örgüsü yerine korumakta ısrarcı. Görünümü oldukça hoş duran mısır saç örgüsü ile tüm gününü saçların bozulmadan geçirebilirsin. Bu örgü modelinin bazı püf noktaları var bunlardan ilki saç tutamlarının ince alınması ve nizamı bir şekilde örülmesi. Tüm adımları izledikten sonra hazırsın.

Hollanda Saç Örgü Modelleri
Hollanda Saç Örgü Modelleri

Dikkat Çekici: Hollanda Saç Örgü Modelleri

Günümüzün dikkat çekici saç örgü modellerinden biri olan olan Hollanda saç örgü modelleri. En iyi kadın sitesi yazarları olarak güzeller güzeli Bonitam.com okuyucularının çok beğeneceğinden eminiz. Ekstrem organizasyonlarda bile saçlarınızın bozulmasını istemiyor ve her daim şık kalmak istiyorsanız bu model tam da size göre. Şimdi gelelim örgümüzün yapımına: Saçlarımızı üçe ayırıyoruz Ortadaki bölüm yan bölümlerdeki parçaların üstünden ters geçiyor eğer saç eklemek isterseniz orta parçaya saç ekleyerek örgüyü devam ettirin ve işte hazırsınız:)

Balık Sırtı Saç Örgü Modelleri
Balık Sırtı Saç Örgü Modelleri

Balık Sırtı Saç Örgü Modelleri

Şıklık ve rahatlıktan yana olan okuyucularım için şahane bir örgü modelinden bahsedeceğim. Balıksırtı saç örgü modelleri kimileri için korkulu bir rüyaya dönüşse de bazı noktalara dikkat edip pratik yaptığınızda çok seveceğinizden eminim.

Şimdi tüm bildiklerimi anlatacağım:

Öncelikle saçının kabarmadan şekil alması için sevdiğin bir kremle saçına bakım yapman gerekiyor.  Eğer ne kullanacağını bilmiyorsan en iyi saç bakım ürünleri listemizden yardım alabilirsin.

İl önce saçın ön bölümünden bir tutamı alıp tarayın. Öncelikle saçlarını ördükten sonra çabuk bir şekilde bozulan yapıdaysa saçlarını örmeden önce güçlü tutuşlu bir şekillendirici wax kullanmanı öneririz. Hatta şiddetle tavsiye ederiz.

Ardından bu tutamı tepe noktasından başlayarak örmeye başla. İlk önce tutamı 3’e ayırıp bir tutamı bir elinde, diğer 2 tutamı diğer elinde tut. Sonrasında 2 tutamın arasına tek tutamı alın. Bu şekilde 2 kez ördükten sonra saçının geri kalan kısımlarından tutamları da örgüye katmaya başlayın. Bütün saçını ördükten sonra ise saçının uç kısımları klasik üçlü örgü biçiminde örüp lastik tokayla sabitle. İşte bu kadar basit tüm gözlerin senin üzerinde olmasına hazır mısın?

Saç Bakımı

Give a Comment