Erkek Tişört, Kazak ve Pantolonlarda Yeni Sezonun Şifreleri Neler?

Erkek giyimde her dönemde, yeni moda trendleri ortaya çıkıyor ve model, renk ya da tarz bakımından farklı detaylar ön plana çıkabiliyor. Bununla birlikte, modası asla geçmeyen, kalitesi ve konforu ile her dönem tercih edilen bazı parçalar var ki erkeklerin favorisi. Erkek tişört, kazak ve pantolon modelleri bunların içinde geliyor. Dört mevsim tercih edilen bu öğeler, şık ve konforlu bir deneyimin parçaları. Peki erkeklerde pantolon, kazak ve tişört seçiminde nelere dikkat etmek önemli?

Erkek Tişörtlerde Neler Öne Çıkıyor?

Tişörtler, erkek giyimin popüler parçaları içinde ön plana çıkıyor. Erkek tişört seçeneklerinin ilgi görmesinin en önemli nedeni ise, hem rahat bir deneyim sunması hem de birçok konseptle örtüşen deneyim sunması. Tişörtler yaz döneminde şortlarla harika kombine edilebilirken, şık döneminde ise ceket ve tişört kombinleri iddialı bir tarz barındırıyor. Peki tişörtlerde seçim yaparken nelere dikkat edilmeli? Genel olarak, üç farklı kalıp barındıran tişörtlerde regular fit, slim fit ve büyük beden seçenekleri ön plana çıkıyor. Buna ek olarak giyim tarzında sade bir çizgiyi tercih eden erkekler, sade, basic modellerle ilerlerken desenli ve baskılı tişörtler de ilgi görüyor. Pamuklu, merserize ve polyester gibi kumaş formları barındırabilen erkek tişörtler, dört mevsim iddialı bir tarz yaratmak isteyenler için tercih edilebilir.

Kazak Seçimi Nasıl Olmalı?
Kazak Seçimi Nasıl Olmalı?

Kazak Seçimi Nasıl Olmalı?

Erkek kazak modelleri, özellikle sonbahar ve ilkbahar gibi geçiş mevsimlerinde ya da kış aylarında hem mevsim şartlarına karşı korunmak hem de göz alıcı bir tarz yaratmak için tercih edilebilir. Erkek kazaklarda, en çok ilgi gören konsept ise triko. Örme kazaklarda, kalın ve ince örme konsepti, trikoların en çok öne çıkan yanlarından. Kazak modellerinin kesim ve renk anlamında geniş seçenek de barındırması, birçok erkek için triko kazakları ön plana çıkarıyor. Yaka formu olarak V yaka, bisiklet ya da ya da bato yaka gibi alternatiflerin de yer aldığı kazaklar hem tek başına tercih edilebilir hem de ceketle kombine edilebilir.

Pantolon Kumaşı Nasıl Olmalı?

Erkek giyimin en önemli öğeleri içinde yer alan pantolonlar, dört mevsim farklı kombinlerle birlikte tercih edilebilmesi ile ön plana çıkıyor. Bununla birlikte erkek pantolon modellerinde kumaş seçimi en önemli konular arasında yer alıyor. Günlük yaşamda, her adımda iddialı bir tarz ortaya koymak ve konforlu hissetmek adına, sağlıklı bir kumaştan üretilmiş pantolon tercih etmek önemli. Erkek keten pantolon modelleri, en kaliteli tekstil malzemelerinden ketenin sağlıklı formunu, esnekliğini ve şıklığını barındırıyor. Keten pantolon modellerinin öne çıkmasının nedenleri arasında rahat kesim içermesi ve spor giyim tarzına hitap etmesi geliyor. Slim ve regular fit modellere ek olarak, büyük bedende de ilgi gören keten pantolonlar, 2023’ün de favorilerinden olacak.

Erkek giyimin öncü markası Kiğılı’da, erkek tişört ve kazak modellerinin yanı sıra, keten pantolon modellerini en uygun fiyatlarla keşfedebilirsiniz.

Give a Comment