Cilt Endişelerinizi Giderin: Serum & Nemlendirici ve Daha Fazlası

Gün geçtikçe cilt bakım rutinlerimizin göz bebeği haline gelen ve kullandıkça vazgeçemediklerimiz listesinde ilk sıralara yükselen yıldızlarımız: Serumlar!

Serumun neden bakım rutinlerinizin ayrılmaz bir parçası haline geldiğini ve hala serum kullanmayanlar için serum, içerisindeki konsantre ve küçük moleküllerden oluşan aktif içerikleri sayesinde ciltte daha hızlı emilen, yani diğer ürünlerin ulaşamadığı noktalara ulaşarak cilt endişelerinizi gidermeye yardımcı olan bir cilt bakım ürünü ve bir sonraki adımın destekleyicisi.

Serumlar Nasıl Kullanılır?

Serum uygulanmadan önce cilt temizlenmeli ve eğer tonik kullanıyorsanız toniklenmeli. Tonik uyguladıktan sonra ciltte emilmesi için kısa bir süre beklendikten sonra serum uygulanmalı. Serumların yoğun yapıları nedeniyle iki pompa kadar uygulanması ve masaj yapılarak yüze ve boyun bölgesine uygulanır. Kullanılan serumun özelliğine göre gece ve gündüz bakım rutinlerine serumu ekleyebilirsiniz.

Cildim için Hangi Serumu Seçmeliyim?

Krem, tonik, temizleyici seçimlerinizde olduğu gibi, cilt bakım endişelerinize uygun serumlar seçilmelidir. Doğal ve organik içerikli kişisel bakım ve kozmetik ürün alternatifleri sunan ünlü Fransız markası L’Occitane’ın her cilt tipi ve cilt endişesine uygun, doğal içeriklerle zenginleşmiş serum çeşitlerini sizler için listeledik:

Yaşlanma Karşıtı Seri: Immortelle Divine

divine_youth_oil
Divine Yağ Bazlı Cilt Serum – Divine Youth Oil

% 98 Doğal içerikli yenilenen yağ bazlı serum, cildin 1 kullanım sonrası ve daha genç bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Sadece 1 damlası ile cilde anında ışıltı ve parlaklık sağlar. E vitaminine göre 2 kat daha fazla etkili antioksidan içeren esansiyel yağları içerir. Gözle görülür yaşlanma belirtileri ile savaşan Divine Yağ Bazlı Cilt Serumu, ince dokusu ile ciltte nazikçe erir. Günlük kullanımı ile cilt daha beslenmiş ve daha parlak tonda bir görünüm kazanır.

Divine Serum

L’Occitane, 6 yıllık araştırma sonucu yepyeni bir damıtma tekniği kullanarak, hiç solmayan çiçeğin – Immortelle merkezinde bugüne kadar hiç keşfedilmemiş  Süper özü buldu.  Cildin hacmini arttıran ve cilt yapısını destekleyen kimyasal Retinol’ün doğal alternatifi olan bu içerik aynı zamanda cildi nazikçe koruyor… Cilde hızlıca nüfuz eden Divine Serum, E vitaminine göre 2 kat daha fazla etkili antioksidan içeren esansiyel yağları içerir. Gözle görülür bir şekilde yaşlanma karşı belirtilere karşı savaşır. İnce yapıdaki jel-krem dokusu cilde homojen yayılarak, hızlıca emilir. Yaşlanma karşıtı Immortelle Divine Nemlendirici Krem ile birlikte kullanılması önerilir. Günlük düzenli kullanımı ile ciltteki kırışıklıkların azalmasına, daha sıkı bir görünüm kazanmasına ve pürüzsüz bir görüntüye sahip olmasına yardımcı olur. Cilt canlanır ve parlaklığını kazanır…

İlk Yaşlanma Belirtileri ve İnce Çizgi Bakımı: Immortelle Precious

Immortelle Precious Serum
Immortelle Precious Serum

 

Immortelle Precious Serum, cildinizin kendini yenileyebilme yeteneğini arttırır ve daha genç bir cilt için dış etkenlerin etkilerini tersine çevirir. Sadece 10 günde Ciltte Güçlenme ve Doğal Yenilenme! İçeriğindeki ölmezotu ve hyaluronik asit sayesinde cilt daha genç görünür, cildin kendini yenilemesine ve dış etkenlere karşı kendini korumasını destekler. En iyi performans için serum sonrası Precious Nemlendirici Krem kullanabilirsiniz.

Kusursuzlaştıran & Gözenek Görünümü Bakımı

Peony Şakayık Serum – Peony Perfecting Serum

Peony Şakayık Serum, şakayık özleri sayesinde cildi kusursuzlaştırır. Tüm cilt tiplerine uygun bu serum, cildi pürüzsüz ve kadifemsi bir hisse kavuşturur. Ciltteki gözenek görünümünü azaltır, ince çizgi ve cilt kusurlarını iyileştirir. Serumu uyguladıktan sonra kusursuz bir bakım rutini için Peony Nemlendirici Krem uygulayabilirsiniz.

Kuru ve Çok Kuru Ciltler: Shea

 

Shea Rahatlatıcı Cilt Yağı - Shea Comforting Face Oil
Shea Ultra Rich Comforting Cream
Cildim için Hangi Serumu Seçmeliyim?
Cildim için Hangi Serumu Seçmeliyim?

 

Çok kuru ciltler için üretilmiş Shea Comforting Face Oil, %100 doğal içeriği ile cildi besler ve rahatlatır. Özellikle soğuk kış günlerinde gerilen ve kuruyan ciltler için bir kurtarıcıdır. Cilt bariyerini güçlendirir ve dolgunlaştırır. Shea Comforting Face Oil sonrası uygulayacağınız Shea Ultra Rich Comforting Cream ile cildinizi gün boyu rahatlatabilir ve besleyebilirsiniz.

 

Kuru ve çatlamış Dudaklara Son!

Kuru ve çatlamış Dudaklara Son!
Kuru ve çatlamış Dudaklara Son!

 

 

Dudaklarınızı da Shea ile koruma altına almayı unutmayın! İçeriğinde %10 Shea bulunan Shea Ultra Rich Lip Balm dudak nemlendiricisi ile gün boyu dudaklarınızı soğuktan koruyun. Kuru ve çatlamış dudaklarınızı Shea’nın gücüyle nemlendirin ve onarın.

 

Leke Görünümü Endişesine Yönelik

 

Reine Blanche Aydınlatıcı Serum – Reine Blanche Whitening Serum

 

Cilt tonunu eşitleyen ve leke görünümünün azalmasına yardımcı olan Reine Blanche Serum, cilt kalitesini arttırır ve cildin şeffaf bir yapı kazanmasına yardımcı olur. Cilt tonunu aydınlatır ve kusursuz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Reine Blanche koleksiyonundaki aydınlatıcı özelliği ile bilinen çayır kraliçesi esansiyel yağının gücünü tüm seride görebilirsiniz. Reine Blanche koleksiyonunun kuru ciltler ve normal ciltler için yaratılmış cilt nemlendiricisini bakım rutininize katarak performansını arttırabilirsiniz.

Vee Immortelle Overnight Reset Serum!

Immortelle Overnight Reset Serum
Immortelle Overnight Reset Serum

Kullanacağınız serumlarınızın gücünü ve performansını arttırmak ister misiniz? O zaman size L’Occitane’ın en sevilen yılıdız ürünü, gece serumu Overnight Reset Serum tam size göre! Overnight Reste Serum, adeta “cilt antioksidanı” olarak çalışıyor ve cildi günlük saldırganlardan korumaya yardımcı olurken, daha genç görünmesini sağlıyor.

Kullanıcıların Sonuçları Reset Serum’un Etkinliğinin Kanıtı:

1 gece sonrası*

Serumu kullanan kişilerin yüzde 93’ü ciltlerinde tazelenme, yenilenme ve canlanma olduğunu, yüzde 93’ü cilt rahatsızlıklarının yatıştığını iletmiştir.

7 gece sonrası*

Yüzde 97’si cildinin daha parlak ve canlanmış göründüğünü,

Yüzde 100’ü gerginlik hissinin yatıştığını iletmiştir.

28 gece sonrası*

Yüzde 97’si cildinin daha genç, daha yenilenmiş, tazelenmiş olduğunu,

Yüzde100’ü cildinin yoğun günlük yaşam etkilerinden kurtulduğunu hissettiğini iletmiştir.

 

*Tayland’da 18-62 yaş arası 30 kadın kullanıcı ile yapılan tüketici testlerine göre

Give a Comment