Stilex Jel Ne İşe Yarar? Stilex Jel Nasıl Kullanılır?

Stilex Jel genel olarak lokal anestezik etkilere sahip bir kremdir. Peki Stilex Jel nedir, Stilex Jel fiyatı ne kadar, Stilex Jel fiyat 2021 ne kadar, Stilex Jel prospektüs nasıldır, Stilex Jel ne işe yarar, Stilex Jel ne için kullanılır, Stilex Jel güneş alerjisi için kullanılır mı ve Stilex Jel nasıl kullanılır? Tüm bu soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz.

Stilex Jel Nedir?

Bu jel krem genel olarak cilt üzerinde lokal anestezik etkisi sebebi ile kullanılır. Cilt üzerindeki iltihap, kaşıntı ve alerjiyi gideren bir jel formülüdür. Böcek ısırıkları, yanıklar, kurdeşen, küçük kesikler, sıyrıklar ve alerjileri gideren bu krem lazer epilasyon, dövme işlemi, iğneli epilasyon, mini estetik prosedürlerden önce bölgeyi uyuşturmak için de kullanılır.

Stilex Jel Fiyatı
Stilex Jel Fiyatı

Stilex Jel Fiyatı

Bu jel kremin güncel fiyatı 21.17 TL’dir.

Stilex Jel Fiyat 2021

Bu kremin 2021 fiyatı 21.17 liradır.

Stilex Jel Prospektüs

Lidokain içeren Stilex Jel, topikal jel veya merhem vücudun farklı bölgelerine, bazı tıbbi prosedürler uygulanan hastalarda uyuşma veya his kaybına neden olmak için kullanılır. Ayrıca güneş yanığı veya diğer küçük yanıklar, böcek ısırıkları veya sokmaları, zehirli sarmaşık, zehirli meşe, zehirli sumak, küçük kesikler veya çizikler gibi rahatsızlıkların neden olduğu ağrı ve kaşıntıyı gidermek için kullanılır.

Stilex Jel cilt yaraları, zona (postherpetik nevralji) kaynaklı ağrıyı gidermek için kullanılır. Bu jel krem, lokal anestezik adı verilen ilaç ailesine aittir. Bu jel krem derideki sinir uçlarındaki sinyalleri bloke ederek ağrıyı önler. Ayrıca ameliyat için kullanıldığında genel anesteziklerin yaptığı gibi bilinç kaybına neden olmaz. Bu jel krem sadece doktorunuzun reçetesi ile mevcuttur.

Stilex Jel Ne İşe Yarar?
Stilex Jel Ne İşe Yarar?

Stilex Jel Ne İşe Yarar?

Antialerjik özelliklere sahip olan bu krem güneş yanığı, böcek sokmaları, ürtiker, kaşıntı ve birinci derece yanıklar için kullanılır.

Stilex Jel Ne İçin Kullanılır?

Bu jel krem genel olarak güneş yanığı veya diğer küçük yanıklar, böcek ısırıkları veya sokmaları, zehirli sarmaşık, zehirli meşe, zehirli sumak, küçük kesikler veya çiziklerin tedavisinde uygulanır.

Bu jel krem genel olarak günde birkaç kez lezyonlu bölgeye uygulanır. Bu jel krem yedi günden fazla kullanılmamalıdır. Bu krem, cilt lezyonu bölgesine ince bir tabaka halinde uygulanır. Bu jel krem gözle temas ettirilmemelidir. Göz ile teması halinde, göz yıkanması tavsiye edilir.

Bu jel kremi yedi gün boyunca kullanmanıza rağmen mevcut şikayetler devam ediyorsa veya artarsa doktora başvurulmalıdır. İltihaplı cilt hastalıkları, iltihabi cilt enfeksiyonları ve enfeksiyon hastalıkları ile enfekte yaralarda uygulanmamalıdır.

Stilex Jel Güneş Alerjisi İçin Kullanılır Mı?
Stilex Jel Güneş Alerjisi İçin Kullanılır Mı?

Stilex Jel Güneş Alerjisi İçin Kullanılır Mı?

Bu kremi güneş alerjisinin azaltılması için kullanılır.

Stilex Jel Krem Nasıl Kullanılır?

Bu kremi etkilenen bölgeye günde birkaç kez nazikçe ovalayarak uygulayınız. Bu kremi yedi günden fazla kullanmayınız.

İlginizi çekebilir: Jinekomasti Spor Yaparak Geçer mi?

Facebook sayfamız: https://www.facebook.com/saglikkanali1

Give a Comment